D-SmartD-Smart HD 
DSMART HD Banner ..D'Smart Başvuru
 Ana Sayfa 
 Aktivasyon 
 D-Smart Sipariş 
 D-Smart Kampanyalar 
 D-Smart Fiyatları 
 D-Smart Kanalları
 Sıkça Sorulan Sorular
 Ticari Üyelik
 Arıza Formu
 Hakkımızda
 Bize Ulaşın

 

D-Smart Aktivasyon Formu» D-Smart Nedir?
» Neden D-Smart?
» D-Smart Nasıl İzlenir?
» Kumanda Nasıl Kullanılır?
» Aktivasyon Nasıl Yapılır?
» D-Smart Aktivasyon
» Loca Portal Kullanımı
» D-Smart Kanalları
» D-Smart Başvurusu
» Oteller için D-Smart
» Ticari Üyelik
» Ticari Üyelik Başvuru
» Teknik Servis Talebi
» İnteraktif Hizmetler
» D-Smart Forum
» DSmart Reklam Filmleri
D-SMART
 


TNT

Ulusal yayında günün 24 saati yayın yapan, dünyanın en beğenilen dizileri ve sinemanın en iyilerini evinize getiren Turner Broadcasting System "TNT" şimdi D-Smart 21.kanalda!"İyi Seyirler" ile yayın hayatına yepyeni bir renk katan TNT, izleyicilerine renkli ve yepyeni bir dünya sunuyor.

TNT çizgi film kuşağında, Johnny Bravo, Ben 10, Camp Lazlo, Dexter's Laboratory ve My Gym Partner's A Monkey gibi birbirinden eğlenceli yeni çizgi diziler ve programlar küçük izleyicileri ile buluşuyor.

Gündüz kuşağında ise dünya çapında kendini ispatlamış, izleyicilerin beğenisini kazanmış, ödüller almış, çok özel dizileri izleme fırsatı yaratıyor.

TNT'de, gündüz filmlerinde Lindsay Lohan'dan Jennifer Lopez'e kadar birçok ünlü ve sevilen Hollywood yıldızının çok özel filmlerini ve Days of Our Lives, Chicago Hope gibi alışkanlık yaratan dizileri Türkçe dublajlı olarak, Aksam üzeri kuşağında ise "Will& Grace" ve "Frasier" gibi sevilen sit-comları orijinal dilinde izleme şansı sunuyor.Akşam kuşağında Amerika ve Avrupa televizyonlarında halen yayınlanmakta olan diziler arasından seçilmiş, en beğenilenler ve Hollywood'un en iyi filmleri yayın akışındaki yerlerini alıyor.


Prime time'da Damages, Supernatural, The Riches gibi Türkiye'de ilk defa izleyicilerle buluşacak dizileri orijinal dillerinde altyazılı ve Denzel Washington, Halle Berry, Hugh Grant, Kate Blanchet, Ethan Hawke, Brad Pitt,, Nicole Kidman, Cameron Diaz, Will Smith gibi dünyaca ünlü oyuncuların bol ödüllü filmlerini de Türkçe izleme fırsatı bulacağız. Nisan ayından itibaren bu kuşakta herkesin heyecanla beklediği LOST hem Türkçe hem de Orijinal dilinde izleyicileriyle buluşuyor.

TNT, Pazar günleri özel kuşağında Bond, Matrix ve Harry Potter gibi seri filmleri Türkçe dublajlı olarak izleme imkanı sunuyor.
TNT'de yayınlanacak diziler:

Damages, Supernatural, Hotel Babylon, The Riches, Journeyman, Missing, Robin Hood, Will&Grace, Fraiser, Days of Our Lives, Sweet Secret,

Chicago Hope, Judging Amy, Home & Away, Sharpe, Friday Night Lights, Extras, Men in Trees, Mad About You, Silent Witness, Ugly Betty, New Amsterdam, Rescue Me, The West Wing, Bionic Woman, 30 Rock, 8 Simple Rules, Hope&Faith, Cashmere Mafia, House, ve Lost.


TNT'de yayınlanacak filmlerden bazıları;


Training Day,What Lies Beneath, Notting Hill, Mystic River, 12 Monkey, Elizabeth,Flight of the Phoenix, Payback, Devil's Advocate,The Siege, Walk The Line, Independence Day, The Rock, Sideways, You've Got Mail, Ransom, Enemy Of the State, Fugitive, The Big Lebowski, Meet Joe Black, Anna And The King, Great Expectations, I Robot, Pitch Black, Eyes Wide Shut, Seabiscuit, Green Mile, Tin Cup, Analyze This, Goodfellas, There's Something About Mary, Chain Reaction, Rounders, Ed Wood, Blown Away, Home Alone, Interview With The Vampire, Mad Dog and Glory, Wild Wild West, Oscar and Lucinda, Broken Arrow, Solaris, The Thin Red Line, Conspiracy Theory, Kingdom Of Heaven, Pulp Fiction, Silence of the Lambs, Taxi, Hope Floats


 
 
 
 
 
 
 DSmart Aktivasyon | D-Smart Kampanyaları | D-Smart Fiyatları| D-Smart Ticari Üyelik | D-Smart HD | Smile Adsl|Hakkımızda| İletişim